ElEleOrtam Sesli Sohbet Platformu Sitemize HoşqeLinz YöneTim..

131

Bas Konuş Eleleortam

                                                        BAS KONUS ELELEORTAM

Merhaba Eleleortam kullancıları sizler için yenilikleri getirmeye devam ediyoruz.Sizlerin daha iyi sohbet etmeniz için  elimizde geleni yapmaktayız.Sizin gibi değerli arkadaşlarımız ve dostlarımız için bu seslisohbeti kullancılara aktif hale getirdik. Daha sonra sizleri için mobilchat sitemizi aktif ettik.Şimdi ise sizler için bir yenilik daha getirtirdik. Bas Konus Eleleortam kullancılarımıza aktif etmek istiyoruz.

   Bas konus Eleleortam nedir?? Eleleortam kullancıları arasında iletişim aracıdır.Bilgisiyar kullanmadan telefon kullanmadan kontor dakika kullanmadan eleleortam sitesinde tanıstıklarınız bay bayan arkadaşlarınızla ozgurce konusma aracidir.

 Bas konus eleleortam kullanma klavuzu; Sitemizde uye olmanız gerekmektedir.Kullancılar 4 saat aktif oldugu surede  sistem otomatikmen e-pin adresi kullancının emailini gondermektedir.Sizin Emailinize gelen kodu  Bas konus Eleleortam için kullanmaktadir.

Her üyemizin farklı numarası sistem tarafından secilmektedir.

          Bu muhtesem iletişim nasıl alınır; Para ile satılmaz hiç bir ucret taleb edilmez. Su anda sistemlerimizde 500 tane bulunmaktadır.

Siz degerli kullancılarımız bunu talep edildiği taktirde .Bas Konus Eleleortam uyelerine teslim edilir.

 500 tane BAS KONUS ELELEORTAM kullancıları için aktif olmayı bekliyor.Siz bu çılgın sistemi aktif etmek istemezmisiniz.

Yazar : eneMecruH
08 Nis 2019
2942 Görüntüleme


Gönder

bmdizayn

bm dizayn

seslialem